Witamy na stronie www.beztroskie-dzieciństwo.pl Dzisiaj jest 17.02.2020
DLACZEGO NASZE ŻŁOBKI?

Pragniemy pionformować, iż nasze Żłobki spełniają najwyższe normy sanepidu, przeciwpożarowe, kominiarskie oraz elektrczne i w związku z powyższym zostały przekwalifikowane przez Prezydenta Miasta Krakowa na placówkę niepubliczną i widnieją w rejestrze żłobków  jako NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK NR 4, NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK NR 5, NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK NR 11 . Ponadto żłobek nasz w pełni spełnia bardzo restrykcyjne norny opieki nad dziecmi od 5 miesięcy do lat 3 i działa zgodnie z NOWĄ USTAWĄ ŻŁOBKOWĄ z maja 2011.

W związku z powyższym Żłobek posiada DOFINANSOWANIE i czesne wynosi tylko 290 zł !!!

Czytaj więcej
Nasza kadra

Nasza Kadra pracuje w myśl motta:

"Dziecko jest cudem jednym, wyjątkowym i niezastąpionym"


W żłobku nr 4 Twoje dziecko zostaje pod opieką kochających i wykwalifikowanych pedagogów nazywanych przez dzieci ciociami.

Nasza kadra została dobrana pod kątem specjalnego podejścia do dzieci, umiejętności pedagogicznych i dydaktycznych. Dobór kadry nie jest przypadkowy. Tworząc żłobek  bardzo dużo starań włożyliśmy w dobranie serdecznej, troskliwej i wykwalifikowanej kadry.

Nasze ciocie otaczają dzieci właściwą opieką oraz oferują ciekawe zabawy min. plastyczne, artystyczne, rytmiczne, logopedyczne i gimnastyczne.Małymi kroczkami uczymy dzieci samodzielnego zasypiania, jedzenia,ubierania się i "porzucenia" pieluszek.

Podstawowym celem naszego żłobka jest przygotowanie dzieci do przyszłych wyzwań jakie czekają na przedszkolaka.

Do każdego dziecka podchodzimy indywidualne - dopasowując się do jego potrzeb tak,aby czuło się szczęśliwe, bezpieczne i z radością do nas przychodziło i dlatego każdy rodzic zapisując dziecko
wypełnia kartę zgłoszeniowa,gdzie przekazuje nam wszystkie ważne informacje o swoim dziecku np. jak jest usypane, jak jest karmione, ulubione zabawy itp. oraz przedstawia nam szczegółowo plan dnia dziecka tak abyśmy mogli (w miarę naszych możliwości) kontynuować go w naszym żłobku.

Jest to o tyle ważne, iż gdy dziecko posiadają taki sam plan dnia w żłobku (od poniedziałku do piątku) i domu (od soboty do niedzieli) czuje się bezpieczne, zrozumiane i kochane. Co jest dla nas bardzo ważne.

Każda opiekunka posiada doświadczenie w pracy z dziecmi do lat 3 oraz odbyła szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy i posiada ważne badania lekarskie.


OPINIE

Każdemu rodzicowi zależy, by jego pociecha była szczęśliwa. Odkąd moje dziecko uczęszcza do żłobka beztroskie dzieciństwo,wyraża stanowczy prostest względem pójścia do domu...

Zobacz wszystkie
DOKUMENTY ŻŁOBKÓW

Wpis do rejestru-żłobek nr 4
Zobacz

Wpis do rejestru-żłobek nr 5
Zobacz

Wpis do rejestru-żłobek nr 11
Zobacz


DOKUMENTY REKRUTACYJNE

Umowa
Zobacz

Karta zgłoszeniowa
Zobacz

Regulamin
Zobacz

Wyprawka
Zobacz

10 zasad dobrej adaptacji
Zobacz

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabrionione
Copyright 2020 @ Beztroskie-Dzieciństwo.pl
Kontakt z nami:
Aleksandra Luberda
tel.600-466-847
Niepubliczny Żłobek nr 4 ul. Kurczaba 6 - Prokocim
Niepubliczny Żłobek nr 5 ul. Kurczaba 6 - Prokocim
Niepubliczny Żłobek nr 11 ul. Bujaka 10 - Kurdwanów
tworzenie stron internetowych kraków